НАБІР АКВАСТОРОЖ

  • Модель: КЛАСИК 1*15
На складі
6 327.00 ₴

Головні переваги

Автономність роботи. Пристрій може функціонувати без підключення до електричної мережі. Для цього використовують батареї, що забезпечують роботу від 2 до 6 років.

Універсально! Підтримуючи практично всілякі розширення системи, універсальний дизайнерський корпус дозволяє додати нові пристрої дуже просто і абсолютно безпроблемно.

Багатофункціональність. Система «Аквасторож» оснащена відмінною захистом від перевантажень, працюючи без збоїв одночасно з 6 кранами. Завдяки цьому, захист від протікання стає більш ефективною. Також, виробники передбачили можливість додавання нових пристроїв, що розширить функції обладнання.

Економія енергоспоживання. Система «Аквасторож» споживає мінімум енергії, як при активній роботі, так і в режимі очікування. Навіть при низькому заряді батарей гарантована абсолютна подача потужності.

Гарантія. Виробники надають гарантію на 4 роки, незалежно від того, де була придбана продукція.

Зручність експлуатації. Система «Аквасторож» легко встановлюється без будівельно-ремонтних робіт та застосування спеціального обладнання. Завдяки настроюється чутливості датчиків, зручному управлінню і системі відновлення режиму, функціональність пристрою значно підвищується, а контроль витоку води здійснюється на більш високому рівні.

Безпека. Система «Аквасторож» безпечна в експлуатації, так як використовує всього 5В для функціонування.Застосовується обладнання в побутовому водопостачанні, внаслідок чого витік води і зіпсоване майно вам не загрожує.

Нові технології! Представляємо вашій увазі інноваційні розробки в сфері попередження затоплень в приватних будинках і квартирах. Система «Аквасторож» виготовлена ​​з використанням ультранакопітелей енергії. З їх допомогою обладнання зберігає безперебійне функціонування навіть в тих випадках, коли батареї повністю розряджені.

Технічні характеристики
Кран: 1/2" 1 шт.
Контролер: + 3 батареї
Датчики: 2 шт. з проводом 4 м
Блок живлення: БП 5В

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре