Адресна доставка

Ми прагнемо надавати високоякісний сервіс, що задовольняє потреби наших найвибагливіших Клієнтів та пропонуємо безкоштовну доставку на продукцію інтернет магазину "Сучасне тепло".

Доставка здійснюється кур’єром Нової Пошти. У середньому, доставка займає 1–3 дні. Зазвичай, якщо Ви розмістили замовлення до 14:00 — ми доставимо його вже наступного дня.

У будь-якому випадку під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами час доставки перед відправкою товару.

Способи оплати

Готівкою

Ви оплачуєте замовлення кур'єру готівкою під час отримання

Безготівковий

Оплата банківською карткою на сайті або під час отримання замовлення в пункті видачі

Гарантія і сервісне обслуговування

На товари в нашому магазині надається гарантія, що підтверджує відсутність в товарі заводських дефектів. Гарантія на продукцію tado надається згідно з умовами виробника. Гарантія дійсна тільки за умови наявності вірно і чітко заповненого гарантійного талона, дати продажу та печаткою компанії-продавця. Якщо пристрій не працює або має суттєві недоліки в роботі, він підлягає гарантійній заміні. Пристрій повинен бути укомплектований у відповідності до паспорту і бути чистим від пилу, бруду та механічних пошкоджень.

Порушення правил експлуатації, вказаних в паспорті приладу, може стати причиною обмеження або повного зняття гарантійного обслуговування

Товар підлягає обмін та поверненню протягом 14 днів після покупки, що гарантує Вам «Закон про захист прав споживачів»